Scouting Boerhaavegroep Voorhout

Laat je uitdagen

Menu

Contact

Onderstaande personen zijn de contactpersonen van de desbetreffende functies. Bij vragen over Scouting en zijn diverse leeftijdsgroepen kunt u met een van deze personen contact opnemen. Kijk naar de juiste leeftijdsgroep zodat de juiste persoon u kan helpen.

Bezoekadres clubhuis Scouting Boerhaavegroep Voorhout
Sportlaan 5
2215 NB Voorhout
Download route beschrijving

Postadres
Scouting Boerhaavegroep
Postbus 148
2215 ZJ Voorhout



Bevers:
jongens & meisjes 5 t/m 7 jaar
opkomsttijd van 11:00 - 13:00 uur
contactpersoon: Bas Versluis
tel: 06 - 34 11 50 57 
email: bevers@boerhaavegroep.nl

Welpen:
jongens 7 t/m 11 jaar
opkomst tijd van 14:00 - 16:00 uur
contactpersoon: Iris van Leeuwen
tel: 06 - 46 78 33 87 
email: welpen@boerhaavegroep.nl

Kabouters:
meisjes 7 t/m 11 jaar
opkomst tijd van 11:00 - 13:00 uur
contactpersoon: Jeroen Bol
tel: 06 - 21 83 17 17
email: kabouters@boerhaavegroep.nl

Verkenners:
jongens van 11 t/m 15 jaar
opkomst tijd van 14:00 - 16:30 uur
contactpersoon: Michael Schot
tel: 06 - 38 31 32 59
email: verkenners@boerhaavegroep.nl

Padvindsters:
meiden van 11 t/m 15 jaar
opkomst tijd van 14:00 - 16:00 uur
contactpersoon: Wies van Beek
tel: 06 - 25 37 90 43
email: padvindsters@boerhaavegroep.nl

RSV (explorers):
jongens & meiden van 15 t/m 18 jaar
opkomst tijd van 14:00 - 18:00 uur
contactpersoon: Koen Haesen
tel: 06 - 40 93 89 30
email: rsv@boerhaavegroep.nl

Ledenadministratie
Johan Plug
Postbus 161
2215 ZJ Voorhout
email: leden@boerhaavegroep.nl

Groepsbestuur Voorzitter
Bas Versluijs
tel: 06 - 34 11 50 57
email: voorzitter@boerhaavegroep.nl

Penningmeester
Robert Jan Veens

Secretaris
Edwin Koster
Postbus 161
2215 ZJ Voorhout
email: secretaris@boerhaavegroep.nl

Stichting Voorzitter
Jeroen Bol
tel: 06 - 21 83 17 17
Email: jeroen.bol@boerhaavegroep.nl

Vertrouwenspersoon
Ton Koster
W. Alexanderstraat 16
tel: 0252 - 21 37 2
Email: ton@malitufa.nll

Webmaster
Internetsite: Edwin en Eric Koster
Email: webmaster@boerhaavegroep.nl

Geschreven door Edwin Koster op Sunday December 3, 2017

Permalink -

« Agenda - Geschiedenis »